SPA

Yaşasın Hayat Bursa bünyesinde yer alan termal havuz ve spa 07.00-23.00 saatleri arasında sizlere hizmet veriyor. 

Yaşasın Hayat Bursa - TERMAL HAVUZ
TERMAL HAVUZ

Yaşasın Hayat Bursa bünyesinde yer alan termal havuz ve spa 07.00-23.00 saatleri arasında sizlere hizmet veriyor. Doğanın sağlık kaynaklarından birisi olan doğal termal su ile doldurulmuş kapalı havuzumuz; beraberinde sauna, fin hamamı, şoklama soğuk duş bölümleri ile de spa deneyimizine keyif katacak, vücudunuzun gevşeyip dinlenmesini sağlayacak.

Yaşasın Hayat Bursa - HAMAM
HAMAM

Hamam, Türk kültürünün olmazsa olmazı… Hem sağlık, hem temizlik, hem de bedensel ve ruhsal arınma mekanı… Yaşasın Hayat Bursa’da Türk hamam kültürünü tüm güzelliği ve özgünlüğü ile yaşayabilirsiniz. Kese, Sultan hamamı, köpük masajı ve dahası…

Yaşasın Hayat Bursa - BODY TERAPİ
BODY TERAPİ

Balili uzman body terapistler tarafından aromatik yağlarla uygulanacak terapötik masaj uygulamaları vücudunuzu şımartacak. Bedeniniz sağlıklı dokunuşlardan hoşlanır. Hoşlanmak bir yana, eğer o dokunuşlar usta ve tecrübeli ellerle bilinçli olarak hayata geçirilirse adeta şifa bulur, enerji ve güç kazanır. Klasik masaj, Bali masajı, derin doku masajı, aromaterapi masajları, volkanik taş masajı gibi farklı masaj tekniklerini spa bölümünde deneyimleyebilirsiniz.