MEDİKAL DETOKS & SAĞLIKLI YAŞAM

Bilinçli ve sağlıklı detokslar ile toksinleri atın! Yaşasın Hayat Bursa’nın detoks programında yer alan ruhsal ve bedensel detoks uygulamaları ile bunu başarabilirsiniz.

Yaşasın Hayat Bursa - DETOKS
DETOKS

Modern hayat ve beraberindeki beslenme alışkanlıkları hepimize toksin yüklüyor. Toksin yükümüz arttıkça da daha kolay hastalanıyor, daha mutsuz bir hayat yaşıyoruz. Depresyon, panik bozukluk, uykusuzluk, kronik ağrılar, sızılar, ödemler, kaşıntılar ve döküntüler çok daha önemlisi kronik yorgunluk, bitkinlik ve tükenme gibi problemler sıradan sorunlar haline geliyor. Çare net ve açık; bilinçli ve sağlıklı detokslar yapılıp, toksinler atılacak! Yaşasın Hayat Bursa’nın detoks programında yer alan ruhsal ve bedensel detoks uygulamaları ile bunu başarabilirsiniz.

Yaşasın Hayat Bursa - ANTIAGING
ANTIAGING

Hayatı daha güzel ve keyifli kılmak, huzurun ve keyfin arasına yaşlanma yolculuğunu da katmak, üstelik bir de bunu çok bir çaba göstermeden ve de geçen zamanla kavga etmeden başarmak…
Mümkün mü? Mümkün!
Nasıl mı? Zamanı yavaşlatarak. Keyfini çıkara çıkara ve sindire sindire yaşlanarak. İşte Yaşasın Hayat / Bursa antiaging uygulamaları size bunun formülünü sunacak.

Yaşasın Hayat Bursa - DERMAL TERAPİ
DERMAL TERAPİ

Yaşasın Hayat Bursa, cildinize de yeni bir hayat, saflık ve doğallık vermeyi hedefliyor. Deneyimli dermal terapistleri ve mükemmel kozmetik ürünleri ile cildinize de “yaşasın hayat” dedirtiyor. Bunun için “Environ Systems” ile gençleştirici ve hücre yenileyici cilt bakımları uyguluyoruz.

Yaşasın Hayat Bursa - KAYROPRAKSİ
KAYROPRAKSİ

Vücudumuzda hiçbir sistem birbirinden bağımsız çalışmaz. Kas ve iskelet sistemimiz özellikle de omurgamız tüm vücut yapıları ile dengede çalışmak zorundadır. Kayropraksi uygulamaları ile kas eklem sistemindeki bozukluklardan kaynaklanan sistemik vücut rahatsızlıklarını çözmek mümkün olabilmektedir. Yaşasın Hayat Bursa’da konusunda eğitimli terapistler ile iskelet sisteminizin tüm vücut ile iletişimini yeniden kurmanızı sağlayabiliriz.

Yaşasın Hayat Bursa - AYAK SAĞLIĞI
AYAK SAĞLIĞI

Hayatın yükünü bedenimiz, bedenimizin yükünü de ayaklarımız çekiyor. Ayak sağlığımızın bozulması hareketliliğimizin önündeki en büyük engel. Yaşasın Hayat Bursa’da konusunda uzman terapistler eşliğinde ve üst teknoloji cihazlar ile ayak sağlığınızı korumanız ve ayak bakımını yaptırmanız mümkün.

Yaşasın Hayat Bursa - REFLEKSOLOJİ
REFLEKSOLOJİ

Ayak tabanlarınızdaki sinir uçlarının uyarılması ile vücut sistemlerinizdeki dengeyi kuran özel bir masaj tekniğidir. Vücudunuzdaki enerji yolaklarına uyaran göndererek vücudun kendi kendini iyileştirmesini sağlayan sistemleri harekete geçirir. Klasik bir masajın arkasından rahatlayan vücudunuza sağlık katmanıza yardımcı olacaktır.